Oferta pracy

Asystentka/ Asystent Zarządu

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.O firmie

  • Zamknięta 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Zamknięta 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie,

  • koordynowanie organizacji posiedzeń Zarządu, sporządzania podsumowań,

  • nadzorowanie obiegu dokumentów,

  • wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych poprzez dostarczanie niezbędnych danych i informacji,

  • przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby Członków Zarządu,

  • opracowywanie materiałów analitycznych do spotkań i sprawozdań,

  • aktywne monitorowanie wszystkich spraw Członków Zarządu,

  • zarządzanie kalendarzem, pocztą e-mail i listą spraw do załatwienia wraz z ustalaniem priorytetów,

  • zarządzanie zapytaniami od klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz przygotowanie odpowiedzi,

  • kompleksowa organizacja spotkań biznesowych, udział w konferencjach i telekonferencjach,

  • zapewnienie niezbędnych zasobów i materiałów na spotkania,

  • organizowanie krajowych i zagranicznych podróży, rozliczanie delegacji,

  • monitorowanie zużycia materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych i zarządzanie ich stanami,

  • podejmowanie gości i dbałość o estetykę biura.

Podział czasu pracy
60%

Koordynacja agendy kalendarza spotkań i przepływu informacji

20%

Przygotowanie prezentacji, raportów i analiz

10%

Prowadzenie korespondencji

10%

Organizacja spotkań

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie,

  • przynajmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym charakterze,

  • sprawne posługiwania się językiem polskim w zakresie tworzenia pism, wniosków, prowadzenia korespondencji biurowej,

  • dobra znajomości pakietu MS Office,

  • umiejętność przygotowania prezentacji, raportów i analiz,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

  • umiejętność efektywnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji i nastawienie na współpracę w zespole,

  • umiejętność selekcjonowania informacji i nadawania im priorytetów działania,

  • asertywność, sumienność i samodzielność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysoka kultura osobista, dyskrecja.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy