Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/ Asystent zarządu

  • Gliwice, śląskie
  • Asystent
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gliwice | Numer ref.: AZA/009/AŁA

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę początkowo przez APT z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Prywatną opiekę medyczną Medicover
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Premię za polecenie pracownika do pracy
    • Świetną atmosferę pracy

    Opis stanowiska:

    • Wspomaganie przełożonego w codziennych działaniach operacyjnych
    • Prowadzenie i zaopatrzenie biura zarządu
    • Realizacja bieżących zadań administracyjno-organizacyjnych
    • Prowadzenie terminarza oraz obsługa spotkań
    • Organizacja podróży służbowych i nadzór nad samochodami służbowymi
    • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
    • Przygotowywanie raportów i analiz
    • Współpraca z innymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi
    • Nadzór nad kasą
    • Przygotowywanie artykułów do gazetki pracowniczej grupy
    • Koordynacja tłumaczeń oraz weryfikacja polskiej wersji gazetki pracowniczej
    • Opracowywanie i publikowanie treści w intranecie

    Wymagania:

    • Skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Znajomość j. angielskiego i/ lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis