Oferta pracy

Asystentka / Asystent Zarządu

PRECAPITAL sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Precapital to spółka, działająca jako prywatny fundusz zarządzany w modelu „family office”, inwestująca w nieruchomości (grunty, kamienice, budynki usługowe), nowe technologie i startupy. W związku z rosnącą ilością projektów inwestycyjnych, poszukujemy ambitnej osoby do wsparcia Zarządu Precapital w codziennych zadaniach. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • obsługa dokumentacji oraz wykonywanie innych czynności administracyjnych związanych z realizowanymi projektami inwestycyjnymi
  • kompletacja informacji, analiza danych i opracowywanie raportów dotyczących nowych inwestycji
  • obsługa korespondencji firmowej
  • organizacja spotkań i delegacji zarządu spółki
  • kontakt z partnerami biznesowymi w imieniu zarządu spółki
  • nadzór nad odpowiednim zaopatrzeniem biura
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży nieruchomości
  • mile widziane wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • wysoka samodzielność, systematyczność i zarazem dynamika w realizacji wyznaczonych zadań
  • komunikatywność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • bardzo dobra znajomość wiodących aplikacji pakietu Office: MS Word, MS Excel

Oferujemy:

  • możliwość awansu na stanowisko menedżerskie
  • pracę przy ciekawych, różnorodnych projektach inwestycyjnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • miłą atmosferę w pracy
  • benefity pracownicze

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy