Oferta pracy

Asystentka / Asystent Zarządu

A.S.JOB Anna SobieszekO firmie

A.S.JOB Anna Sobieszek

Nowe Sady 19

Łódź

Agencja Pracy Tymczasowej AS JOB ( certyfikat nr 12616 ) dla swojego klienta z branży co-packingu poszukuje osób do pracy tymczasowej na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowywanie i obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,,
  • Wsparcie dyrekcji w sprawach organizacyjnych, kadrowych i logistycznych,
  • Koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji,
  • Wykonywanie zleconych prac biurowych i organizacyjnych,
  • Negocjacje z dostawcami,,
  • Bieżące prace administracyjno-biurowe..

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Samodzielność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS-Office oraz urządzeń biurowych,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na pełny etat oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w stabilnej organizacji,
  • Dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Różnorodność wykonywanych zadań i nowe wyzwani
  • Pakiety sportowo-rekreacyjne,
  • dodatkowo ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Opiekę medyczną
  • Posiłek na terenie firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzenia 2016/679 oraz ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz.1000).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy