Asystentka / Asystent Zarządu

  • Łódź, Sieradz, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MS POS Poland sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie średniej i dużej wielkości przedsiębiorstwami, a także systemów IT dla sieci branżowych sklepów detalicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zespołowi wysokiej klasy specjalistów posiadamy grono zadowolonych klientów i zajmujemy czołowe miejsce w swojej branży będąc wiodącym dostawcą rozwiązań dla biznesu firmy Microsoft.

    Obecnie do biura w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa biura
    • Nadzorowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej w Spółce oraz monitorowanie obiegu dokumentów
    • Przygotowywanie analiz, zestawień, raportów, prezentacji
    • Zarządzanie obiegiem informacji w Spółce
    • Przygotowywanie i redagowanie dokumentów na potrzeby Spółki
    • Koordynowanie wyjazdów służbowych, przydziału samochodów służbowych oraz rozliczanie delegacji
    • Współpraca z dostawcami i negocjowanie warunków w obszarze usług hotelowych, telefonicznych itp.
    • Archiwizacja dokumentów
    • Wystawianie faktur
    • Dbanie o wizerunek i wygląd biura, tworzenie pozytywnego wizerunku Spółki
    • Obsługa recepcyjna wizyt gości krajowych i zagranicznych,
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi obsługującymi Spółkę
    • Zaopatrzenie biura (art. biurowe, spożywcze, itp.);

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum licencjackie
    • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny
    • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
    • Umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
    • Zdolności organizacyjne
    • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych
    • Wysoka kultura osobista i biznesowa
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Czynne prawo jazdy kategorii B
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym zespole w szybko rozwijającej się firmie
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
    • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające nasze wymagania zachęcamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj, z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji". W tytule proszę umieścić treść: Asystent Zarządu.