Oferta pracy

Asystentka / Asystent Zarządu

Manuli HydraulicsO firmie

Manuli Hydraulics

Brzezińska 50

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie biurem,

  • Wykonywanie tłumaczeń polsko-włoskich,

  • Organizacja podróży służbowych oraz spotkań,

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów oraz przepływu informacji,

  • Zarządzanie korespondencją,

  • Kontrola dokumentacji, umów i terminów,

  • Wsparcie administracyjne dla pozostałych działów przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego oraz języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Znajomość systemu SAP- mile widziana,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Doświadczenie w pracy w sekretariacie- mile widziane,

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,

  • Premię miesięczną, pełen pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku), parking pracowniczy,

  • Możliwość przystąpienia do Kasy zapomogowo-pożyczkowej, Karty Multisport, Program Kafeteryjny MyBenefit,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Ubezpieczenie grupowe PZU.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries, działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy