Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent Zarządu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 19.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Organizacja pożytku publicznego, zajmująca się prowadzeniem edukacji kulturalnej i muzyczno-tanecznej dzieci i młodzieży poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki

    • organizowanie pracy biura: prowadzenie kalendarza spotkań i koncertów, administracja korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa urządzeń biurowych, tłumaczenia pisemne i ustne,
    • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, sponsorami, beneficjentami, partnerami
    • kreowanie wizerunku, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z mediami
    • inicjacja pozyskiwania środków (przygotowanie wniosków o finansowanie) i koordynacja projektów krajowych i międzynarodowych dotyczących programów Stowarzyszenia

    Oczekujemy:

    • wysokiej kultury osobistej
    • wyższego wykształcenia
    • komunikatywności, zdolności negocjacyjnych, umiejętności analitycznego myślenia
    • umiejętność organizacji własnego czasu pracy, zarządzania ludźmi oraz determinacji w realizacji celów.
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • kreatywności
    • umiejętności sprawnej obsługi komputera
    • znajomości języka angielskiego (dobra w mowie i piśmie)
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • praca w organizacji non-profit będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na stałe na podstawie umowy o pracę,
    • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)

    Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wydawnictwa Poznańskiego Sp. z o.o., z siedzibą ul. Fredry 8, 61-701 Poznań, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.