Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent Zarządu

B2R Law

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialna/y za:

Zapewnienie kompleksowego wsparcia organizacyjnego dla Partnerów

Wsparcie recepcji w tym: organizację i koordynację spotkań, obsługę centrali telefonicznej

Koordynację pracy biura: zarządzanie obiegiem korespondencji, dbanie o płynny przepływ informacji, zamawianie artykułów biurowych, współpracę z dostawcami oraz firmami kurierskimi, cateringowymi, taksówkowymi

Organizację oraz rozliczanie podróży służbowych Partnerów

Współpracę z działem finansów i księgowości w zakresie rozliczeń

Wsparcie adwokatów i radców prawnych

Nasze wymagania

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

Przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

Umiejętności organizacji własnej pracy

Umiejętności pracy w zespole

Umiejętności pracy pod presją czasu

Wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

W zamian oferujemy:

Pracę dla jednej z wiodących kancelarii polskich o silnym ukierunkowaniu na obsługę nowatorskich projektów transakcyjnych/ litygacyjnych/ nieruchomościowych z elementem zagranicznym

Pracę w przyjaznym otoczeniu, skoncentrowanym na wspieraniu każdego członka zespołu kancelarii

Możliwość rozwoju, uczenia się oraz aktywnego uczestniczenia w budowaniu praktyki kancelarii

Możliwość dywersyfikacji wykonywanej pracy także poza bezpośrednią specjalizację kandydata

Pracę bezpośrednio z udziałem Partnerów kancelarii

Atrakcyjny system wynagradzania

Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym

Niepowtarzalną atmosferę

Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

z dopiskiem „Rekrutacja – Asystent/ka”.

O nas

B2R Law to partnerzy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i ponad pięćdziesięciu zaangażowanych prawników. Nasz zespół świadczy usługi wedle najlepszych międzynarodowych standardów i praktyk, łącząc doświadczenie pracy z Klientami krajowymi i zagranicznymi w szerokim spektrum sektorów.