Ta oferta pracy jest nieaktualna od 520 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2016-04-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rekrutacja ukryta

Dla naszego Klienta firmy działającej na rynku polskim oraz środkowoeuropejskim będącej prestiżową organizacją z branży finansowej poszukujemy do biura w Warszawie profesjonalnej i dynamicznej osoby, która kompleksowo wesprze kadrę zarządzającą. Jest to pracodawca znany z wysokich standardów pracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Koordynacja działań Zarządu
  • Planowanie i organizowanie kalendarza spotkań
  • Rozliczanie wydatków firmowych
  • Nadzór nad działaniami zlecanymi przez Prezesa Zarządu
  • Organizacja podróży służbowych i zagranicznych Prezesa Zarządu
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
  • Przygotowanie dokumentów na potrzeby przełożonego
  • Organizowanie spotkań biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji, pism
  • Organizacja spraw bieżących
  • Prowadzenie drobnych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu C1
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)
  • Doświadczenie na stanowisku Asystentki Zarządu
  • Zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu
  • Wysokie zdolności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista oraz biznesowa postawa

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Telefon służbowy
  • Interesujący i elastyczny zakres obowiązków, dający możliwość osobistego rozwoju oraz aktywne wykorzystywanie języka angielskiego

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV ze szczegółowym opisem zakresu odpowiedzialności klikając w Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawiania."

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się