Oferta pracy

Asystentka/Asystent Zarządu

Rekrutacja ukrytaO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Asystent

Dla naszego Klienta firmy działającej na rynku polskim oraz środkowoeuropejskim będącej prestiżową organizacją z branży finansowej poszukujemy do biura w Warszawie profesjonalnej i dynamicznej osoby, która kompleksowo wesprze kadrę zarządzającą. Jest to pracodawca znany z wysokich standardów pracy.

Opis stanowiska:

  • Koordynacja działań Zarządu
  • Planowanie i organizowanie kalendarza spotkań
  • Rozliczanie wydatków firmowych
  • Nadzór nad działaniami zlecanymi przez Prezesa Zarządu
  • Organizacja podróży służbowych i zagranicznych Prezesa Zarządu
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
  • Przygotowanie dokumentów na potrzeby przełożonego
  • Organizowanie spotkań biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji, pism
  • Organizacja spraw bieżących
  • Prowadzenie drobnych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu C1
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)
  • Doświadczenie na stanowisku Asystentki Zarządu
  • Zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu
  • Wysokie zdolności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista oraz biznesowa postawa

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Telefon służbowy
  • Interesujący i elastyczny zakres obowiązków, dający możliwość osobistego rozwoju oraz aktywne wykorzystywanie języka angielskiego

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV ze szczegółowym opisem zakresu odpowiedzialności klikając w Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawiania."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy