Oferta pracy

Asystentka /Asystent Zarządu

Industrial Division Sp. z o.o.O firmie

Industrial Division Sp. z o.o.

Szkocka 5/2

Wrocław

Jesteśmy liderem na rynku wynajmu taboru kolejowego w Europie Środkowej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentki /Asystenta Zarządu

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu oraz dbałość o jego sprawne funkcjonowanie,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie sprawnego przepływu informacji,
  • pomoc w organizacji i koordynacji działań organów Spółki m.in. organizacja spotkań i wyjazdów biznesowych,
  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród kontrahentów i pracowników,
  • organizowanie i obsługa spotkań, konferencji, itp.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe min. licencjat,
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku,
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista i doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo min. 12 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • partnerskie relacje w firmie,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Industrial Division Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Przedmiotowe działanie obejmuje gromadzenie, przechowywanie, utrwalanie, udostępnianie oraz opracowywanie danych. Niniejsza zgoda ważna jest przez okres 90 dni od momentu wpłynięcia aplikacji.”

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Industrial Division Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Przedmiotowe działanie obejmuje gromadzenie, przechowywanie, utrwalanie, udostępnianie oraz opracowywanie danych. Niniejsza zgoda ważna jest przez okres 90 dni od momentu wpłynięcia aplikacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy