Oferta pracy

Asystentka/Asystent Zespołów Sprzedażowych

Orange Polska

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 160

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kalendarzem (ustalanie terminów spotkań, organizacja i obsługa administracyjno-logistyczna, organizacja wyjazdów służbowych).

  • wsparcie administracyjne (obsługa systemów informatycznych, delegacji, faktur, zamówień, rozliczeń itp.).

  • sporządzanie notatek, raportów, prezentacji i innych materiałów.

  • współpraca z firmami partnerskimi

  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej

  • obsługa systemu raportowania czasu pracy

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji, ewidencją i archiwizowaniem

  • organizacja obsługa spotkań wewnątrz i na zewnątrz firmy oraz organizacja wyjazdów biznesowych

  • inne prace zlecone mające na celu wspomaganie w sprawnej realizacji obowiązków służbowych oraz prawidłowym funkcjonowaniu obszarów biznesowych

Nasze wymagania

  • masz min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku asystentki

  • potrafisz tworzyć prezentacje, pisać komunikaty itp.

  • perfekcyjnie organizujesz swoją pracę i priorytetyzujesz zadania

  • masz doświadczenie w organizacji spotkań (w tym online)

  • umiesz pracować w zespole

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • masz dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint i Excel)

Mile widziane

  • atutem będzie doświadczenie we wspieraniu zespołów sprzedażowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną

    Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

    W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

    Przewiń do profilu firmy