Logo Pracuj.pl

Asystentka

Automatic Letter BenderO firmie

Automatic Letter Bender

Hurtowa 4

Nowe Miasto

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa działań zarządu;
  • organizacja spotkań oraz podróży służbowych;
  • obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych;
  • załatwianie bieżących spraw administracyjno-organizacyjnych;
  • koordynacja i wspomaganie zarządu i kierowników oddziałów Handlowych w bieżących zadaniach
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów handlowych i administracyjnych;
  • prowadzenie spraw administracyjnych i urzędowych
  • sporządzanie i nadzór nad umowami handlowymi i administracyjnymi
  • kontakt z dostawcami
  • bieżąca obsługa oddziałów zagranicznych
  • zamówienia niezbędnych materiałów dla firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie
  • wykształcenie: wyższe prawnicze lub administracyjne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub kancelarii prawnej
  • praktyczna znajomość zastosowania Exella
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynny kontakt telefoniczny – warunek konieczny
  • czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • dyspozycyjność
  • dyskrecja

To oferujemy

  • Możliwość pracy w przyjaznej prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze, kontakt z klientem zagranicznym i praktyczne posługiwanie się językiem angielskim w firmie,
  • Stacjonarną oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę w godz 8-16
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Asystentka, Hurtowa 4, Nowe Miasto, Białystok