Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura

Automatic Letter Bender

Hurtowa 4

Nowe Miasto

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sekretariatu;

  • organizacja spotkań oraz podróży służbowych;

  • obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych;

  • załatwianie bieżących spraw administracyjno-organizacyjnych;

  • wspomaganie pracowników i Przedstawicieli Handlowych w obsłudze bieżących zadań

  • dbanie o pozytywny wizerunek zarówno sekretariatu jak i firmy;

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów handlowych i administracyjnych

  • prowadzenie spraw urzędowych i reklamacji

  • kontakt z dostawcami i klientami

  • bieżąca obsługa oddziałów zagranicznych

  • zamówienia materiałów biurowych dla firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie

  • wykształcenie: wyższe prawnicze lub administracyjne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub kancelarii prawnej, księgowej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynny kontakt telefoniczny – warunek konieczny

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość pracy w przyjaznej prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze, kontakt z klientem zagranicznym i praktyczne posługiwanie się językiem angielskim,

  • Stacjonarną oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę w godz 8-16

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy