Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno - finansowych

Black Point SAO firmie

Black Point SA

Atramentowa 5

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Oczekiwania:

  • budowanie dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność, nienaganna kultura osobista
  • doskonała organizacja własnej pracy (zadaniowość, planowanie, zarządzanie swoim czasem oraz pracą), radzenie sobie ze stresem i presją czasu
  • samodzielność, sumienność i dokładność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu w pełni komunikatywnym, mile widziany dodatkowo język niemiecki
  • logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów
  • znajomość pakietu Office – szczególnie programu Exel
  • mile widziani kandydaci z doświadczeniem lub studenci kierunków związanych z finansami i controllingiem, zarządzaniem lub administracją

Zadania:

  • organizacja codziennej pracy biura
  • organizacja pracy Zarządu oraz cyklicznej pracy RN firmy
  • sporządzanie raportów oraz różnorodnych dokumentów
  • nadzór nad dokumentacją kosztową firmy
  • dekretacja i opisywanie stałych faktur kosztowych
  • analiza zobowiązań do płatności
  • przygotowywanie przelewów pieniężnych w systemie ERP
  • kontrola stanu należności – przygotowywanie comiesięcznych raportów
  • organizacja i nadzorowanie obiegu dokumentów w firmie, w tym obsługa poczty i centrali firmowej, archiwizowanie dokumentacji firmowej
  • dbałość o odpowiedni przepływ informacji między działami firmy oraz kontakt z klientami i kontrahentami przedsiębiorstwa
  • realizacja zakupów administracyjnych i biurowych dla firmy
  • dbałość o wygląd, estetykę biura
  • planowanie i organizacja spotkań firmowych
  • organizacja podróży służbowych oraz przygotowywanie dokumentów delegacyjnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy