Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka biura budowy

BUDOWLANYCH ANTRANS INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Krzeszowice

    Krzeszowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika budowy i inżyniera budowy w bieżących pracach administracyjnych,

  • administracyjna obsługa biura budowy,

  • nadzór i koordynacja obiegu dokumentów w biurze budowy,

  • udział w prowadzeniu dokumentacji i korespondencji związanej z realizacją budowy,

  • przygotowanie dokumentów budowy dotyczących podwykonawców,

  • rejestracja i archiwizacja dokumentów procesu realizacji robót budowlanych,

  • przygotowanie raportów,

  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji odbiorowej i powykonawczej,

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie średnie/wyższe

Mile widziane

  • osoba związana z branżą budownictwa

Budowlanych Antrans Invest dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia.

Przewiń do profilu firmy