Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Biura/Dyrektora

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
    Praca na zastępstwo - Asystentka Biura/Dyrektora
    Miejsce pracy: Warszawa
    praca na zastępstwo

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowa obsługa biura i bieżących spotkań, które się w nim odbywają (2 sale konferencyjne), odbieranie i nadawanie poczty,
    • obsługa kurierów,
    • odbieranie telefonów,
    • obsługa poczty elektronicznej,
    • inne zadania zależnie od bieżących potrzeb kadry zarządzającej / Członka Zarządu.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • dyspozycyjność do pracy w okres 15.05-29.05.2015
    • min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu biura lub na stanowisku asystentka dyrektora/członka zarządu,
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • umowa o pracę tymczasową na okres 15.05. – 29.05,
    • wynagrodzenie 1650zł brutto (za okres 15.05-29.05),
    • praca w godzinach 8:30-16:30,
    • opieka konsultanta personalnego przez cały okres współpracy,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."