Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura i Zarządu

SoftForYou Sp. z o.o. Sp.k.

  • Grunwaldzka 1A, Leszno
    Leszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Grunwaldzka 1A

Leszno

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z księgowością w sprawach księgowych i kadrowych

  • kontakty z dostawcami i kontrahentami

  • wsparcie administracyjne zarządu firmy

  • organizacja i obsługa spotkań

  • przygotowywanie rozliczeń i porządkowanie dokumentacji

  • pełny nadzór nad obiegiem dokumentów wewnątrz firmy

  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe

  • prowadzenie pozostałych prac administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe minimum 5 lat

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku/w pracy z dokumentacją księgową i kadrową

  • wykształcenie wyższe na poziomie licencjatu

  • biegła obsługa komputera oraz znajomość programu Outlook, Word, Excel

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie, sumienność, samodzielność

  • skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

  • odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w biurze w Lesznie

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i nowych kompetencji w stabilnej firmie

  • w przyszłości możliwość dalszego rozwoju w innych działach firmy

  • wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Firma SoftForYou od ponad 12 lat zajmuje się tworzeniem i sprzedażą zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm z sektora farmaceutycznego. Zaufali nam najwięksi producenci oraz sieci apteczne w Polsce, a my stale rozszerzamy zakres naszych usług.