Oferta pracy

Asystentka Biura Kancelarii

Fortak & Karasiński Radcowie Prawni Sp.P. O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Największa kancelaria w województwie łódzkim do biura w Łodzi poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • organizacja pracy sekretariatu Kancelarii,
  • prowadzenie i nadzorowanie terminarza,
  • obsługa i zarządzanie obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • dbanie o sprawny obieg dokumentacji w firmie,
  • przygotowywanie i organizacja spotkań,
  • wsparcie prawników Kancelarii w ich codziennej pracy,
  • bieżące wspieranie działań administracyjnych i marketingowych,
  • dbanie o profesjonalny wizerunek Kancelarii.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w pracy w sekretariacie (dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte
    w sekretariacie kancelarii prawnej),
  • znakomitej znajomości MS Office, w tym poczty Outlook,
  • łatwości w nauce, otwartości na nową wiedzę, elastyczności w działaniu,
  • doskonałego zorganizowania, samodzielności, odpowiedzialności,
  • wysokich zdolności interpersonalnych i nienagannej kultury osobistej,
  • posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zdobycie doświadczenia w strukturach największej Kancelarii w rejonie łódzkim,
  • możliwość pracy w ramach organizacji o wysokich standardach biznesowych, nastawionej na rozwój i długofalową współpracę,
  • objęcie opieką zdrowotną,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pracę w przyjaznej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy