Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura

GD&K Group

GD&K Group

Mogilska 65

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów w biurze

  • Obsługa sekretariatu biura

  • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów

  • Obsługa sal konferencyjnych (prowadzenie kalendarza sal)

  • Skanowanie dokumentów i właściwa ich archiwizacja

  • Nadzór nad rejestrem wydawanych sprzętów

  • Kontrola zamówień materiałów biurowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz praktyczną znajomość Microsoft Office

  • Lubisz pracę z dokumentami

  • W swoich działaniach jesteś zorientowana/y na osiąganie celu i wykonanie powierzonych zadań

  • Porozumiewasz się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny

  • Jesteś dokładna/y, rzetelna/y, odpowiedzialna/y i skrupulatna/y

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Jesteś proaktywna/y i lubisz wyzwania

  • Cechuje Cię umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiesz organizować sobie pracę i ustalać priorytety

  • Umiesz pracować pod presją czasu

  • Biegle posługujesz się Internetem i potrafisz wyszukiwać informacje

  • Angażujesz się w wykonywaną pracę

  • Jesteś dyspozycyjna/y w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie ono Twoim dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w nowoczesnym biurowcu w Centrum Krakowa

  • Stałe zatrudnienie

GD&K Group

GD&K Group (www.gdkgroup.pl) jedna z wiodących na rynku firm deweloperskich, prowadząca inwestycje na rynku nieruchomości głównie na terenie południowej Polski, poszukuje Asystentki Biura.

Przewiń do profilu firmy

W temacie maila należy podać imię, nazwisko oraz stanowisko, na które prowadzona jest rekrutacja. CV oraz list motywacyjny prosimy zatytułować według wzoru: imie_nazwisko_CV.doc oraz imie_nazwisko_LM.doc. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko wybranym kandydatom. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w siedzibie firmy naszego Klienta w Krakowie.