Asystentka Biura

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 23.03.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 22.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LOGAN Sp. z o. o., posiadając autoryzację wiodących producentów mebli od 22 lat współtworzy wnętrza wielu renomowanych firm.
    Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie wyposażania pomieszczeń biurowych w meble.
    Naszym atutem jest zespół doświadczonych i zaangażowanych pracowników.

    Do naszego salonu w Krakowie poszukujemy energicznej kandydatki na stanowisko:

    ASYSTENTKA BIURA
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące wsparcie administracyjno-organizacyjne biura
    • Wspieranie Zarządu w codziennych obowiązkach
    • Sporządzanie pism, prowadzenie korespondencji
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Współpraca z innymi działami w firmie
    • Kontakt z kontrahentami polskimi i zagranicznymi
    • Pierwszy kontakt z klientami i gośćmi,
    • Obsługa klientów w salonie
    • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych

    Oczekiwania:

    • Wysoka kultura osobista
    • Samodzielność, inicjatywa, kreatywność, dokładność
    • Poczucie estetyki
    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Bardzo dobra znajomość programów MS Office
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość zagadnień marketingowych
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w stabilnej firmie
    • Przyjazną atmosferę
    • Umowę o pracę
    • Pakiet narzędzi pracy

    Aplikacje (z podaniem oczekiwań finansowych) ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj

    Zapewniamy pełną dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.