Oferta pracy

Asystentka biura

Laser DeluxO firmie

  • Piotrkowska 224/226
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Laser Delux

Piotrkowska 224/226

Łódź

Jesteśmy największą ogólnopolską siecią salonów kosmetyki laserowej, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie korespondencją
  • Organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy biura
  • Realizacja zamówień biurowych,
  • Dbanie o dobrą atmosferę oraz komfort pracy Zespołu,
  • Realizacja pomocniczych zadań z zakresu administracji, księgowości i HR,
  • Ścisła współpraca z działem księgowości w zakresie wystawiania faktur i ich obiegu,
  • Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za realizację poszczególnych projektów.
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań
  • Wsparcie pracowników w zakresie administracyjnym.

Wymagania

  • Samodzielność i dobra organizacji pracy
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku [administracja biurowa / księgowość / kadry] – minimum 1 rok,
  • Wysokiej dyskrecji oraz umiejętności taktownego zachowania
  • Umiejętność profesjonalnego redagowania oficjalnych pism oraz korespondencji e-mail Firmy
  • Kreatywności oraz umiejętności dynamicznego działania,
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Chęć i łatwość uczenia się
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Otwartości na nowe wyzwania i nieszablonowe zadania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 9 -17
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym i otwartym zespole
  • Benefity obejmujące opiekę medyczną oraz dofinansowanie do aktywności sportowej
  • Miłą atmosferę pracy i niekorporacyjne podejście
  • Nowe wyzwanie każdego dnia – pracę w różnych obszarach związanych z funkcjonowaniem firmy,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy