Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura

"Reprograf - Grafikus" Spółka Akcyjna

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prace recepcyjne, w tym odbieranie telefonów oraz obsługa poczty i kurierów;

  • Przygotowywanie i ewidencjonowanie korespondencji firmowej;

  • Organizacja obiegu dokumentów;

  • Organizacja spotkań biznesowych na polecenie Dyrektora Zarządzającego i Management Teamu;

  • Organizacja podróży służbowych Dyrektora Zarządzającego i Management Teamu;

  • Wsparcie Management Teamu w przygotowywaniu prezentacji;

  • Zamawianie artykułów biurowych;

  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy;

  • Ścisła współpraca z administratorem budynku w codziennych sprawach;

  • Monitorowanie prac ekipy sprzątającej;

Nasze wymagania

  • Doświadczanie na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna znajomość pracy z MS Office w szczególności Excell, Power Point, Word;

  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim w stopniu podstawowym;

  • Komunikatywność, otwartość, uprzejmość i sumienność w działaniu;

  • Inicjatywa w podejmowaniu działań;

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia oraz premia;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Praca w doświadczonym zespole oraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

O nas

Reprograf-Grafikus - Razem możemy więcej!

Wiodący dostawca na polskim rynku poligraficznym.

Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie łączenia rozwiązań cyfrowych i analogowych, a także dostarczaniem odpowiedniego oprogramowania, optymalizującego pracę drukarń. Świadczy również usługi serwisowe na terenie całego kraju. W swej ofercie Reprograf-Grafikus m.in. posiada rozwiązania z zakresu druku offsetowego, cyfrowego, wielkoformatowego oraz fleksograficznego.