Logo Pracuj.pl

Asystentka Biura

"Reprograf - Grafikus" Spółka AkcyjnaO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prace recepcyjne, w tym odbieranie telefonów oraz obsługa poczty i kurierów;
  • Przygotowywanie i ewidencjonowanie korespondencji firmowej;
  • Organizacja obiegu dokumentów;
  • Organizacja spotkań biznesowych na polecenie Dyrektora Zarządzającego i Management Teamu;
  • Organizacja podróży służbowych Dyrektora Zarządzającego i Management Teamu;
  • Wsparcie Management Teamu w przygotowywaniu prezentacji;
  • Zamawianie artykułów biurowych;
  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy;
  • Ścisła współpraca z administratorem budynku w codziennych sprawach;
  • Monitorowanie prac ekipy sprzątającej;

Nasze wymagania

  • Doświadczanie na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość pracy z MS Office w szczególności Excell, Power Point, Word;
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim w stopniu podstawowym;
  • Komunikatywność, otwartość, uprzejmość i sumienność w działaniu;
  • Inicjatywa w podejmowaniu działań;
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia oraz premia;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Praca w doświadczonym zespole oraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

O nas

Reprograf-Grafikus - Razem możemy więcej!

Wiodący dostawca na polskim rynku poligraficznym.

Zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie łączenia rozwiązań cyfrowych i analogowych, a także dostarczaniem odpowiedniego oprogramowania, optymalizującego pracę drukarń. Świadczy również usługi serwisowe na terenie całego kraju. W swej ofercie Reprograf-Grafikus m.in. posiada rozwiązania z zakresu druku offsetowego, cyfrowego, wielkoformatowego oraz fleksograficznego.

Asystentka Biura, mazowieckie