Logo Pracuj.pl

Asystentka biura obsługi klienta

Beliso Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8.30 - 16.30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Beliso Sp. z o.o.

Kosmatki 16

Wawer

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie/wysyłanie korespondencji i paczek
  • wystawianie dokumentów exportowych
  • wystawianie faktur

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy
  • chęć nauki i doskonalenia

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie wystawiania dokumentów eksportowych: sprzedaży i logistyki
  • znajomość procedur handlowych, w tym celnych - współpraca z agencjami celnymi
  • doświadczenie w logistyce zagranicznej - organizacja transportu międzynarodowego, w tym współpraca z operatorami logistycznymi i agencjami celnymi
  • znajomość obsługi programu OPTIMA – Comarch
  • znajomość obsługi platformy elektronicznej wymiany danych EDI

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • kartę BENEFIT
  • miłą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

Asystentka biura obsługi klienta, Kosmatki 16, Wawer, Warszawa