Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura - Office Assistant

ICS Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa stanowiska recepcyjnego i centrum szkoleniowego

  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z organizacją biura

  • Prowadzenie ewidencji korespondencji oraz wysyłka poczty

  • Przygotowanie materiałów na spotkania i szkolenia

  • Wsparcie działu sprzedaży w obsłudze klienta

  • Wsparcie w obszarze działań marketingowo szkoleniowych w zakresie przygotowywania materiałów marketingowo reklamowych i organizacji szkoleń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze biura i obsłudze klienta

  • Znajomość język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Zdolności organizacyjne i komunikacji

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office, w tym programu graficznego)

To oferujemy

  • Fajną pracę w ciekawym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju nauki języka angielskiego

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

ICS Polska

ICS Polska istnieje na polskim rynku od 1998 roku stanowiąc jedną z czołowych firm w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń. ICS współpracuje z agencjami ochrony, integratorami i z firmami instalacyjnymi w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Jeżeli jesteś osobą ceniącą długoletnią współpracę w stabilnej firmie, lubisz różnorodność zadań, masz przyjemność kontaktu z klientem i jesteś dobrze zorganizowana już jesteś naszą bohaterką. Prześlij nam swoje CV.

Pilnie poszukiwana

Asystentka Biura/ Office Assistant

Miejsce pracy – Warszawa

Przewiń do profilu firmy