Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka biura oraz Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 20.06.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORUM TFI S.A.

CORUM TFI S.A. jest niezależnym towarzystwem funduszy inwestycyjnych, prowadzącym działalność na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 20 października 2015 roku, zgodnie z którym przedmiotem działalności Towarzystwa jest tworzenie funduszy inwestycyjnych lub funduszy zagranicznych i zarządzanie nimi, w tym pośrednictwo w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa, reprezentowanie ich wobec osób trzecich oraz zarządzanie zbiorczym portfelem papierów wartościowych.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjna Zarządu,
  • zarządzanie kalendarzem i korespondencją,
  • koordynowanie wizyt Klientów i Kontrahentów,
  • prowadzenie sekretariatu biura,
  • kompletowanie, kontrolowanie, porządkowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • koordynowanie obiegiem dokumentacji pomiędzy Departamentami.

Wymagania:

  • proaktywna postawa,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • skrupulatność i odpowiedzialność,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość specyfiki mediów społecznościowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie z branży finansowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów,
  • miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o podanie imienia i nazwiska Kandydata w nazwach przesyłanych plików.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą  o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się