Asystentka biura oraz Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 20.06.2017
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 11.07.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORUM TFI S.A.

CORUM TFI S.A. jest niezależnym towarzystwem funduszy inwestycyjnych, prowadzącym działalność na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 20 października 2015 roku, zgodnie z którym przedmiotem działalności Towarzystwa jest tworzenie funduszy inwestycyjnych lub funduszy zagranicznych i zarządzanie nimi, w tym pośrednictwo w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa, reprezentowanie ich wobec osób trzecich oraz zarządzanie zbiorczym portfelem papierów wartościowych.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjna Zarządu,
  • zarządzanie kalendarzem i korespondencją,
  • koordynowanie wizyt Klientów i Kontrahentów,
  • prowadzenie sekretariatu biura,
  • kompletowanie, kontrolowanie, porządkowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • koordynowanie obiegiem dokumentacji pomiędzy Departamentami.

Wymagania:

  • proaktywna postawa,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • skrupulatność i odpowiedzialność,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość specyfiki mediów społecznościowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie z branży finansowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów,
  • miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o podanie imienia i nazwiska Kandydata w nazwach przesyłanych plików.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą  o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się