Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura (praca częściowo zdalna)

RTCLab Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowaniu comiesięcznych raportów przychodów i kosztów,

  • Utrzymanie elektronicznego oraz manualnego systemu rejestracji dokumentów,

  • Wystawianie faktur i monitorowanie płatności od klientów,

  • Rejestrowanie wydatków,

  • Kontrola obiegu dokumentów pracowników także nowo zatrudnianych,

  • Kontrola urlopu pracowników,

  • Koordynowanie napraw sprzętu biurowego,

  • Realizacja zamówień na potrzeby biura.

Nasze wymagania

  • Płynny angielski w mowie i piśmie,

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint),

  • Znajomość systemu fakturownia.pl będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów zadań,

  • Dbałość o szczegóły i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Doskonała komunikacja w mowie i piśmie,

  • Wielozadaniowość,

  • Energia i pozytywne nastawienie do życia :)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależnie od doświadczenia,

  • Otwartą komunikację – wierzymy, że dobra komunikacja jest kluczem do sukcesu wielu firm,

  • Rozwój – oferujemy Ci nie tylko pracę, ale też miejsce gdzie możesz się rozwijać,

  • Zobaczysz swój wkład w rozwój firmy - doceniamy nawet najbardziej szalone pomysły ;)

  • Wyzwania – nie boimy się wyzwań ponieważ są warte podjęcia ;)

  • Luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy i niestresujące środowisko,

  • Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Darmowe ciastka, kawę i wiele innych przysmaków ;)

  • Spotkania firmowe gdzie poznasz fantastycznych ludzi kochających swoją pracę ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

RTCLab Sp. z o.o.

RTCLab is a team of experienced programmers who are building the future of real-time communication with the help of new technologies. The company was founded by experts for whom building solutions that improve and facilitate remote communication is of utmost importance. We have built a platform that suits organizations of all sizes that rely on live audio and video in their communication. Our platform, LiveWebinar, won the Deal of the Year award in 2019 from AppSumo, a website offering the best LTD deals.

Przewiń do profilu firmy