Oferta pracy

Asystentka Biura - Recepcjonistka

"ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH" sp. z o.o.O firmie

  • Blizne Łaszczyńskiego (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

O NAS

ASC Automatyka Systemów Chłodniczych Sp. z o. o. to ponad 20 lat doświadczenia na rynku automatyki przemysłowej. Nieprzerwanie, od samego początku naszej działalności posiadamy status Danfoss Partner. Rozumiemy problemy naszych Klientów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu skutecznie pracujemy nad ich rozwiązaniem.

Opis stanowiska:

  • Praca administracyjna związana z codziennym funkcjonowaniem biura
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie zaopatrzenia biura
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i korespondencji
  • Obsługa poczty i przesyłek kurierskich
  • Koordynacja spotkań wewnętrznych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów firmy
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Obsługa recepcji - front desk

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Zaradność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność ustalenia priorytetów i odnajdywania się w różnorodnych zadaniach
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką komunikacji i PR

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie z branży automatyki przemysłowej.
  • Indywidualny program rozwoju oraz szkoleń.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy