Prosimy o dopisanie klauzuli: Działając świadomie i dobrowolnie, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NaviGate Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wadowickiej 8a, w celu niezbędnym do realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Klauzula informacyjna: Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NaviGate Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków, 2) Kontakt z Administratorem Danych osobowych: Navigate sp. z o. o., adres email: [email protected] 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji. 5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. W dniu 08.04.2021 o 09:28, Tamara Czumer pisze:
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
NAVIGATE SP. Z O. O.

Asystentka Biura / Recepcjonistka

NAVIGATE SP. Z O. O.O firmie

  • Wadowicka 8A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Wadowicka 8A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji biura NaviGate Sp. z o.o.;

  • przyjmowanie gości, klientów i dostawców;

  • obsługa spotkań biznesowych (przygotowanie sali konferencyjnej, kawa, herbata);

  • organizowanie spotkań wewnętrznych (firmowych) i zewnętrznych;

  • obsługa firm kurierskich, poczty przychodzącej i wychodzącej;

  • zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów w biurze;

  • obsługa telefonu w recepcji; przekierowywanie połączeń;

  • dbanie o prawidłowe działanie sprzętu biurowego (zgłaszanie usterek do administratora IT lub serwisu);

  • nadzór nad zaopatrzeniem biura, realizacja zakupów;

  • organizacja delegacji pracowników NaviGate (rezerwacja noclegów, transportu, zakup biletów etc.);

  • obsługa aut floty firmowej (ubezpieczenia, przeglądy, myjnia, karta flota, serwis etc.);

  • wsparcie organizacyjne szkoleń realizowanych przez firmę;

  • wsparcie innych działów firmy w codziennej pracy;

  • współpraca z Zarządem Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie – minimum średnie;

  • wysoka kultura osobista;

  • dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • pozytywne nastawienie do ludzi i łatwość komunikacji;

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (World i Excel);

  • swobodna obsługa komputera; poczty e-mail;

  • prawo jazdy kat. B.; umiejętność i swoboda w prowadzeniu różnych modeli aut osobowych (wymagane w ramach obsługi floty firmowej);

  • umiejętność sprawnego redagowania tekstu (korespondencja);

  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (w mowie i piśmie);

  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę na cały etat;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00;

  • pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze i nowoczesnym biurze;

  • możliwość doskonalenia zawodowego.

NaviGate Sp. z o.o. – firma ekspercka z branży geoinformatycznej, autoryzowany dystrybutor marek Spectra Geospatial i DJI Enterprise oraz dostawca innowacyjnych technologii pomiarowych dla GIS i geodezji na rynek Polski.

Przewiń do profilu firmy

List motywacyjny oraz CV wraz z podaną nazwą stanowiska którego dotyczy aplikacja prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Podania bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.