Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura / Recepcjonistka

NAVIGATE SP. Z O. O.O firmie

  • Wadowicka 8A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

NAVIGATE SP. Z O. O.

Wadowicka 8A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji biura NaviGate Sp. z o.o.;

  • przyjmowanie gości, klientów i dostawców;

  • obsługa spotkań biznesowych (przygotowanie sali konferencyjnej, kawa, herbata);

  • organizowanie spotkań wewnętrznych (firmowych) i zewnętrznych;

  • obsługa firm kurierskich, poczty przychodzącej i wychodzącej;

  • zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów w biurze;

  • obsługa telefonu w recepcji; przekierowywanie połączeń;

  • dbanie o prawidłowe działanie sprzętu biurowego (zgłaszanie usterek do administratora IT lub serwisu);

  • nadzór nad zaopatrzeniem biura, realizacja zakupów;

  • organizacja delegacji pracowników NaviGate (rezerwacja noclegów, transportu, zakup biletów etc.);

  • obsługa aut floty firmowej (ubezpieczenia, przeglądy, myjnia, karta flota, serwis etc.);

  • wsparcie organizacyjne szkoleń realizowanych przez firmę;

  • wsparcie innych działów firmy w codziennej pracy;

  • współpraca z Zarządem Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie – minimum średnie;

  • wysoka kultura osobista;

  • dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • pozytywne nastawienie do ludzi i łatwość komunikacji;

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (World i Excel);

  • swobodna obsługa komputera; poczty e-mail;

  • prawo jazdy kat. B.; umiejętność i swoboda w prowadzeniu różnych modeli aut osobowych (wymagane w ramach obsługi floty firmowej);

  • umiejętność sprawnego redagowania tekstu (korespondencja);

  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (w mowie i piśmie);

  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę na cały etat;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00;

  • pracę w młodym zespole, przyjaznej atmosferze i nowoczesnym biurze;

  • możliwość doskonalenia zawodowego.

NaviGate Sp. z o.o. – firma ekspercka z branży geoinformatycznej, autoryzowany dystrybutor marek Spectra Geospatial i DJI Enterprise oraz dostawca innowacyjnych technologii pomiarowych dla GIS i geodezji na rynek Polski.

Przewiń do profilu firmy

List motywacyjny oraz CV wraz z podaną nazwą stanowiska którego dotyczy aplikacja prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Podania bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.