Oferta pracy

Asystentka Biura / Recepcjonistka

COM-PAN SYSTEM sp. z o.o.O firmie

COM-PAN SYSTEM sp. z o.o.

Pęcicka 42

Warszawa

Zespół DocuSafe to przede wszystkim Ludzie - utalentowani, zgrani i ambitni. Ludzie, którzy lubią ze sobą pracować. Naszym celem jest nie tylko rozwój Firmy, ale również stworzenie świetnej atmosfery pracy – która sprzyja kreatywnemu podejściu do projektów.

Poszukujemy ludzi kreatywnych, potrafiących rozwiązywać wyzwania projektowe. Jeśli znasz wspomniane technologie i uważasz się za osobę twórczą, z chęcią zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeśli jednak nie masz niezbędnego doświadczenia, ale lubisz podejmować wyzwania i widzisz w sobie potencjał, z przyjemnością nauczymy Cię potrzebnych umiejętności.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Praca administracyjna związana z codziennym funkcjonowaniem biura
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie zaopatrzenia biura
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i korespondencji
  • Obsługa poczty i przesyłek kurierskich
  • Koordynacja spotkań wewnętrznych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów firmy
  • Współpraca z działem księgowości
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Obsługa recepcji - front desk

WYMAGANIA:

  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Sumienność i skrupulatność
  • Chęć do przejmowania inicjatywy
  • Zaradność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność ustalenia priorytetów i odnajdywania się w różnorodnych zadaniach
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, choć nie jest to wymóg konieczny
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką komunikacji i PR
  • Mile widziani studenci ostatniego roku studiów mogący pracować

OFERUJEMY:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Indywidualny program rozwoju oraz szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianamipoz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy