Oferta pracy

Asystentka Biura/Recepcjonistka

Avenir Medical Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu i recepcji,

  • bieżąca organizacja pracy biura,

  • obsługa dokumentów i ich archiwizacja,

  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, weryfikacja rozmówców etc.,

  • koordynowanie poczty przychodzącej i wychodzącej, elektronicznej i tradycyjnej (w tym korespondencji wewnętrznej),

  • koordynacja spotkań i podejmowanie gości/klientów w centrali firmy,

  • zaopatrywanie biura w materiały niezbędne do sprawnego funkcjonowania, w tym artykuły biurowe, spożywcze, środki czystości,

  • obsługa szkoleń, w tym m.in. opieka nad uczestnikami szkolenia,

  • współpraca z oddziałami firmy.

Nasze wymagania

  • czynnego prawa jazdy kat. B (warunek konieczny),

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,

  • doświadczenia w obsłudze klienta/pracy biurowej,

  • dobrej organizacji pracy,

  • sumienności i podzielności uwagi,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • dyspozycyjności,

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • sprawnego poruszania w środowisku MS Office.

To oferujemy

  • Przyjazna atmosferę i środowisko pracy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i nieodpłatnej opieki medycznej,

  • Specjalne rabaty dla Pracowników na produkty z oferty firmowej,

  • Możliwość bezpłatnego korzystania z soczewek kontaktowych,

  • Pracę w nowoczesnym biurze z dala od korków,

  • Parking rowerowy i dla samochodów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość bezpłatnego korzystania z soczewek kontaktowych

Avenir Medical Poland Sp. z o.o. jest właścicielem ogólnopolskich sieci salonów optycznych FAMILY OPTIC, Twoje Soczewki, Gafas oraz sklepów internetowych www.twojesoczewki.com i www.gafas.pl

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. e-commerce.

W Avenir Medical Poland i sieciach salonów optycznych Family Optic, Twoje Soczewki oraz Gafas cenimy różnorodność doświadczeń, wysokie kompetencje oraz świeże spojrzenie, dlatego na wiele stanowisk prowadzimy procesy rekrutacji zewnętrznej. Kandydatom dołączającym do zespołu proponujemy uczestnictwo w szkoleniach, stwarzamy możliwości rozwoju i wspieramy dążenie do samodzielności na stanowiskach pracy.

Ty również możesz stać się częścią naszego Zespołu. Aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy