Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka biura - Sekretarka

TORGGLER POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Zgierz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Torggler, międzynarodowa firma z siedzibą w Merano ( Włochy) i ponad 155 letnią tradycją na rynku włoskim , obecna w Polsce od 2001 roku. Czołowy producent wyspecjalizowanych produktów chemii budowlanej takich jak kleje do glazury, fugi, hydroizolacje, tynki, pianki, silikony i zaprawy budowlane. Obecnie poszukujemy do naszego zakładu produkcyjnego w Zgierzu operatywnej osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa sekretariatu, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i archiwizowanie dokumentacji firmy,
  • Organizacja spotkań firmowych, biznesowych oraz okolicznościowych,
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w materiały biurowe,
  • Osobisty nadzór nad flotą samochodową ( obsługa leasingów – obieg dokumentów ),
  • Inne czynności zlecone przez przełożonego,

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, MS Outlook i Power Point),
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków z nastawieniem na efekt,
  • Umiejętność działania pod presją czasu oraz wyznaczania priorytetów,
  • Energiczne usposobienie, otwarty umysł i chęć zdobycia doświadczenia,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie ( 8:00- 16:00 )
  • Samodzielność i niezależność w realizacji powierzonych zadań,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji ( nauka j. angielskiego w firmie ).

Osoby spełniające poniższe warunki i zainteresowane oferowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie aktualnego CV.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.
W rozumieniu przepisów wyżej wskazanego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest Torggler Polska Sp .z.o.o z siedzibą w Zgierzu, pod adresem: Sadowa 6 Zgierz; wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. 0000007819.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i po jego zakończeniu nie będą przechowywane.
W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.
Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy: [email protected]
Jednocześnie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne