Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura

TWOJE M Sp. z o.o. Sp. K.

  • Skórzewo (pow. poznański)

    Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie pism i wniosków urzędowych;

  • wyjazdy w teren do urzędów i innych instytucji celem złożenia bądź odbioru dokumentów;

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów w firmie;

  • obsługa sekretariatu - łączenie rozmów telefonicznych, przyjmowanie gości;

  • przyjmowanie, ewidencjonowanie, rozdzielanie i wysyłka korespondencji oraz archiwizowanie dokumentów;

  • prowadzenie kalendarza Zarządu;

  • wspieranie w codziennej pracy wszystkich pracowników;

  • zaopatrzenie w materiały biurowe oraz koordynacja zamówień wewnętrznych;

  • wsparcie administracyjne zespołu (przygotowywanie zleconych dokumentów);

  • koordynacja prawidłowego przepływu informacji w firmie;

  • dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w biurowej – mile widziane powiązania z branżą deweloperską/budowlaną/projektową;

  • doświadczenie w pracy z urzędami i innymi instytucjami;

  • obowiązkowe czynne prawo jazdy kat. B;

  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania;

  • umiejętność sumiennej i odpowiedzialnej realizacji zadań;

  • dobra organizacja pracy;

  • praca w godzinach od 8:00 do 16:00 od pon. do pt.;

  • biegła obsługa komputera (MS Office);

  • zapał i chęć do pracy;

To oferujemy

  • Pracę biurową w zaangażowanym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju umiejętności przy ciekawych projektach,

  • Samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy.