Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka biura w agencji reklamowej

Go 360 GroupO firmie

  • Świętojerska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Go 360 Group

Świętojerska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie wycen u wykonawców

  • research i poszukiwanie producentów na potrzeby realizacji zamówień klientów (w przypadku nietypowych zleceń)

  • obsługa przychodzących maili do agencji (forward do właściwego działu)

  • realizacja zadań administracyjnych (odpowiedzi na pisma, wysyłka poczty oraz wszelkich dokumentów/wniosków na potrzeby firmy)

  • koordynacja zleceń (kontrolowanie wykonawców, pilnowanie terminów)

  • czuwanie nad zasobami (papier do drukarki, kawa etc.)

Nasze wymagania

  • skrupulatność i odpowiedzialność

  • zdolności organizacyjne i ogólnie rozumiana asertywność

  • zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • doświadczenie na stanowisku związanym z administracją/sekretariatem/research (minimum 1 rok)

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (jesteśmy póki co niewielkim zespołem, ale z ogromnymi celami)

  • różnorodność zadań (nasza agencja ma bardzo szeroki zakres obowiązków więc nie nudzimy się wciąż tymi samymi zleceniami)

  • możliwość awansu na kierownika biura w dalszych etapach rozwoju firmy

  • prywatny pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Niewielka agencja reklamowo-eventowa zajmująca się produkcją szeroko rozumianą ekspozycją i produkcją produktów reklamowych zatrudni Asystentkę do wsparcia codziennego funkcjonowania firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio na fanpage “Go 360 Group”, które najdokładniej zobrazuje czym zajmuje się firma.

Poznaj też resztę naszych marek - adresy znajdziesz na banerze ogłoszenia.

Przewiń do profilu firmy