Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka biura w serwisie gwarancyjnym

KALTER Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dołączanie do systemu informatycznego protokołów, notatek, dokumentacji fotograficznej

  • otrzymanych od Podwykonawców, Brygadzistów i/lub Inżynierów Serwisu Gwarancyjnego

  • Przygotowywanie Zleceń Roboczych w systemie wewnętrznym

  • Rozliczanie Zleceń Roboczych

  • Opisywanie faktur zakupowych zgodnie z wytycznymi od Brygadzistów

  • Umawianie wizji lokalnych dla nowych zgłoszeń usterkowych. Prowadzenie kalendarza wizji

  • lokalnych i spotkań Inżynierów Serwisu Gwarancyjnego

  • Kontakt telefoniczny z Klientami i podwykonawcami

  • Obsługa korespondencji wychodzącej związanej ze zgłoszonymi usterkami

  • Koordynacja przepływu dokumentów pomiędzy biurami w Warszawie i Białymstoku

  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby przełożonych

  • Zastępstwo w sekretariacie podczas nieobecności Sekretarki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość obsługi pakiety MS Office

  • Sumienność

  • Komunikatywność

  • Samodzielność

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 16.00

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • niezbędne narzędzia pracy

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • umowa o pracę

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w biurze Firmy lub na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.