Oferta pracy

Asystentka biura

TUR NIERUCHOMOŚCIO firmie

TUR NIERUCHOMOŚCI

Książkowa 10

Warszawa

Tur Nieruchomości funkcjonuje na warszawskiej Białołęce już od 2012 roku. Nasi Klienci przekonali się o najwyższym standardzie jakości obsługi, a także o bezbłędnych procedurach panujących w biurze.

Jeśli organizacja i prace biurowe to coś, w czym się odnajdujesz w 100%  - aplikuj już teraz.

Gwarantujemy:

  • Pracę w ambitnym zespole, z najlepszymi lokalnymi ekspertami ds. nieruchomości
  • Stałe wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na ½ etatu lub pełny etat
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Szkolenie i wdrożenie w obowiązki służbowe
  • Pracę w nowoczesnym biurze i niezbędne narzędzia pracy

Twoje zadania:

  • wspomaganie agentów w codziennych obowiązkach
  • wsparcie w bieżącej obsłudze Klientów
  • kompleksowa obsługa systemu CRM
  • dbanie o porządek w biurze
  • współpraca z działem marketingu
  • zarządzanie powierzonymi projektami
  • czynności administracyjne biura
  • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przetwarzanie dokumentacji i wprowadzanie danych do CRM
  • prowadzenie dokumentacji dokonywanych zakupów, urządzeń i usług niezbędnych do funkcjonowania biura

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doskonała znajomość obsługi Pakietu MS Office
  • samodzielność, skrupulatność, dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość programu graficznego CorelDRAW
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego
za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy