Oferta pracy

Asystentka biura

ERATO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ERATO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szeligowska 42

Warszawa

Erato Energy sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Cechą wspólną naszego zespołu jest chęć nauki, rozwoju i doskonalenia się. Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjno-organizacyjna biura
  • prowadzenie rejestrów czasu pracy oraz urlopów
  • obsługa korespondencji
  • wsparcie działu handlowego w jego działaniach
  • rejestracja oraz archiwizowanie dokumentów firmy
  • prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych)
  • doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu office
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • bardzo dobra organiczacja pracy
  • umiejętność wyznaczania priorytetów oraz koordynowania kilku zadań jednocześnie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w młodym, energicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy