Oferta pracy

Asystentka Biura

BLACKSTONES CS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Floriańska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

BLACKSTONES CS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Floriańska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania recepcji

  • łączenie rozmów telefonicznych (również w języku angielskim)

  • przyjmowanie gości i obsługa spotkań biznesowych

  • dbanie o wizerunek recepcji i sal konferencyjnych

  • obsługa skrzynki e-mailowej

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów między działami

  • współpraca z kurierami oraz innymi dostawcami usług

  • zamawianie artykułów biurowych oraz spożywczych, weryfikacja potrzeb w tym zakresie

  • realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura

  • bieżące wsparcie Zarządu oraz pracowników z innych działów

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie B1)

  • zaangażowanie i proaktywna postawa

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie

  • doskonała organizacja czasu pracy

  • skrupulatność i uważność, multizadaniowość

  • umiejętność układania zadań według priorytetów

  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziany status studenta

  • entuzjazm oraz chęć do nauki i rozwoju

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia

  • dostęp do platformy benefitowej

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe oraz zarządzanie sekretariatem korporacyjnym. Przewagę konkurencyjną zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 120 pracowników w dwóch lokalizacjach w Polsce, Warszawie i Katowicach.

Przewiń do profilu firmy