Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura

INTRASOFT-TSI Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

INTRASOFT-TSI Sp. z o.o.

Postępu 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań administracyjno-biurowych

  • Prowadzenie korespondencji oraz ewidencja dokumentacji

  • Nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w firmie

  • Nadzór nad bieżącymi transakcjami i fakturami VAT

  • Nadzór nad sprawami osobowymi i socjalnymi

  • Nadzór nad przygotowywaniem umów

  • Organizacja spotkań, szkoleń, konferencji, targów oraz wyjazdów służbowych

  • Współudział w tworzeniu i zamawianiu artykułów marketingowych

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz

  • Wsparcie w realizacji bieżących zadań i projektów

  • Wsparcie w procesie rekrutacji

  • Współpraca z biurem rachunkowym

  • Współpraca z zarządcą budynku, serwisami, dostawcami i inne

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • Gotowość do podejmowania wyzwań i ciągłego rozwoju kompetencji

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • Pozytywne usposobienie oraz nastawienie do wykonywanej pracy

  • Komunikatywność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz zdolności organizacyjne

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, pro aktywna postawa, szukanie rozwiązań i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym i zgranym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty MultiSport

  • Świeże owoce i aromatyczną kawę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Intrasoft-TSI jest dostawcą rozwiązań IT głównie dla sektora telekomunikacyjnego. Specjalizujemy się w technologiach wielkich baz danych (VLDB), systemach retencji danych, systemach zapewniających bezpieczny obieg dokumentów elektronicznych i zarządzanie informacjami wrażliwymi.

Przewiń do profilu firmy