Oferta pracy

Asystentka Biura

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi administracyjnej recepcji oraz biura,

  • Wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach, w tym: prowadzenie kalendarza Zarządu oraz organizowanie i planowanie spotkań,

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie,

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • Obsługę połączeń telefonicznych,

  • Organizację spotkań i podróży służbowych pracowników,

  • Obsługę spotkań wewnętrznych,

  • Wykonywanie drobnych tłumaczeń,

  • Współpracę z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi administracyjnej,

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz na potrzeby Zarządu,

  • Wsparcie administracyjne pozostałych działów w firmie,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz estetykę biura.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: MS Excel, MS Power Point)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,

  • Znakomita organizacja pracy własnej, wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów,

  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Interesującą pracę pełną wyzwań,

  • Narzędzia niezbędne do pracy,

  • Rabaty pracownicze na zakupy w drogeriach natura,

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy

Nasz Dział Analiz zajmuje się przetwarzaniem i analizowaniem danych dla wszystkich działów w firmie, rozwojem data lake służącemu do optymalizacji modeli predykcyjnych, a także wsparciem transformacji cyfrowej i rozwoju biznesu w Polsce i Europie. Dołączając do naszego zespołu będziesz miał możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technik analitycznych i statystycznych w oparciu o technologie Microsoft SQL, R, AWS oraz raportowania Excel zintegrowanego w chmurze.