Oferta pracy

Asystentka biura

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Aleje Jerozolimskie 134

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi administracyjnej recepcji oraz biura,

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie,

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • Obsługa połączeń telefonicznych,

  • Organizacja spotkań i podróży służbowych pracowników,

  • Obsługa spotkań wewnętrznych,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi administracyjnej,

  • Wsparcie administracyjne pozostałych działów w firmie,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz estetykę biura.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności: MS Excel, MS Power Point)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,

  • Znakomita organizacja pracy własnej, wielozadaniowości oraz umiejętności ustalania priorytetów,

  • Samodzielność, rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz inicjatywa,

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Swobodną, przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy,

  • Dostęp do pakietu benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, rabaty na zakupy w Drogeriach Natura),

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (okolice Dworca Zachodniego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • karta sportowa

  • rabaty na zakupy w drogerii natura

  • nowoczesne biuro

  • niekorporacyjna atmosfera pracy

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy