Oferta pracy

Asystentka Biura

Talent IN sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Talent IN to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji oraz finansów i sprzedaży.

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się i innowacyjna spółka handlowa, eksporter w branży spożywczej. Organizacja, którą tworzą aktywni eksperci, zorientowani na tworzenie środowiska pracy charakteryzującego się przyjazną atmosferą, w której wspiera się pracowników i dba o ich ciągły rozwój.

Obowiązki:

  • zarządzanie prawidłowym obiegiem dokumentacji tj. obsługa korespondencji przychodzącej, wychodzącej, rejestrowanie i przekazywanie pracownikom
  • prowadzenie rejestru i archiwum umów
  • wsparcie procesów HR (on boarding pracowników, prowadzenie teczek kadrowych, współpraca z biurem zewnętrznym)
  • przygotowanie raportów, analiz na potrzeby zarządu firmy
  • koordynacja codziennej pracy biura
  • negocjowanie warunków umów z dostawcami usług administracyjnych
  • organizowanie i realizacja podróży służbowych pracowników
  • organizacja spotkań firmowych
  • inne prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość przepisów księgowych i prawa pracy
  • umiejętności ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją
  • komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność, uczciwość
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w doświadczonym zespole i przyjaznym środowisku pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy