Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura

MOVIE GAMES S.A.O firmie

  • Krucza 16/22
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

MOVIE GAMES S.A.

Krucza 16/22

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy recepcji;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych;
  • Obsługa spotkań i konferencji;
  • Wspieranie innych działów Kancelarii w pracach administracyjnych;
  • Dbanie o wizerunek i wygląd biura, nadzór nad jego prawidłowym funkcjonowaniem;
  • Prowadzenie kalendarza spotkań;
  • Kontakt z klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem;
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Wysoką kulturę osobistą.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Zadania pełne wyzwań;
  • Wsparcie przy wdrożeniu;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ma swoje biuro w ścisłym centrum miasta

Ogłoszenie archiwalne