Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka biura

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Z&M GROUP SPÓŁKA Z O.O.

    Do naszego zespołu poszukujemy energicznej, dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie sekretariatu,
    • Prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora Generalnego,
    • Wykonywanie pod presją czasu pozostałych poleceń służbowych,
    • Koordynacja spotkań na terenie biura, obsługa centrali telefonicznej,
    • Zarządzanie obiegiem korespondencji,
    • Wprowadzanie danych do systemu,
    • Dbanie o płynny przepływ informacji,
    • Zamawianie artykułów biurowych, pozostałe prace zlecone,
    • Szybkość i solidność wpisywania danych do systemu,
    • Przygotowanie sali na szkolenia,
    • Sporządzanie raportów, zestawień na potrzeby Zarządu Spółki,
    • Przygotowanie materiałów szkoleniowych,
    • Profesjonalna miła i uprzejma obsługa klientów, współpracowników Spółki,
    • Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na czołowych portalach internetowych, ogłoszeń biurowych,
    • Współpraca z działem kadr i księgowości w zakresie rozliczeń.

    Wymagania

    • Doświadczenie na wymaganym stanowisku (WARUNEK KONIECZNY),
    • Wysoki poziom kultury osobistej,
    • Bardzo dobra dykcja i miły głos,
    • Umiejętność ustalania priorytetów,
    • Praca na podobnym stanowisku (min. 6  m-cy, preferowane 1,5 - 2 lata)
    • Bardzo dobra obsługa komputera (office, exell, urządzeń biurowych),
    • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, pracowitość oraz dokładność,
    • Dyspozycyjność (pełen etat).

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na początek umowa zlecenie ( od 1 do 3 miesięcy ) następnie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport,
    • Dogodna lokalizacja – biuro w centrum Warszawy,
    • Pracę w zgranym, profesjonalnym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby nie spełniające powyższych wymagań, prosimy o nie aplikowanie na powyższe stanowisko.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Z & M Group z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Z & M Group z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.