Oferta pracy

Asystentka Biura

COLUMBUS ELITE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa korespondencji mailowej i tradycyjnej,

  • kompleksowa organizacja eventów, konferencji, wydarzeń i spotkań,

  • dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy działami,

  • kontakt i obsługa klienta,

  • codzienne wsparcie zarządu i pozostałych działów firmy,

  • organizacja wyjazdów służbowych,

  • dbanie o zaopatrzenie biura.

Nasze wymagania

  • masz już doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 5 lat),

  • znasz środowisko MS Windows i pakiet Office,

  • bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • cechuje Cię samodzielność i dokładność,

  • dobrze organizujesz pracę własną,

  • posiadasz umiejętność pracy w zespole i pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w centrum Wrocławia w nowoczesnym biurze,

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w branży OZE,

  • wynagrodzenie podstawowe + premie,

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę multisport),

  • brak dress codu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

PRACUJ ZE SPÓŁKĄ ODPOWIEDZIALNĄ SPOŁECZNIE – JEST JUŻ Z NAMI PONAD 500 OSÓB!

Przekonaj się, że #thinkpeople to Twój rozwój, dynamika i organizacja, która Cię wspiera! Razem budujemy społeczeństwo nowej energetyki! #thinkpower to czas na nowoczesne technologie i kompleksową obsługę rodzin i firm.

Dołącz do firmy, która regularnie podnosi swoje wyniki sprzedażowe, a w 2020 roku zamontowała rekordowe 48 mW mocy instalacji fotowoltaicznych!

Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą sprzedażową w Polsce - częścią grupy kapitałowej Columbus Energy.

Przewiń do profilu firmy