Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka biura

PMI Outsourcing Sp. z o. o

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, renomowanej spółki doradztwa podatkowego i outsourcingu procesów księgowych poszukujemy osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • wparcie administracyjne Zarządu

  • wparcie zespołu księgowego i podatkowego w codziennych pracach

  • zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów

  • obsługa spotkań, przyjmowanie gości

  • obsługa korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej

  • podejmowanie działań usprawniających funkcjonowanie biura

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • samodzielność i zaangażowanie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra znajomości MS Office

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę z godnym wynagrodzeniem

  • możliwość udziału w ciekawych projektach

  • wsparcie merytoryczne zespołu

  • fajna atmosfera pracy z ciekawymi ludźmi