Oferta pracy

Asystentka Biura z językiem niemieckim

Pracuj.pl dla Firm

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenie dokumentacji,

  • utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z działami,

  • zapewnienie organizacji spotkań, narad, podróży służbowych,

  • pomoc w bieżących pracach przy realizacji projektów,

  • nadzorowanie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji firmowej,

  • zamawianie kurierów, wysyłka listów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie,

  • samodzielność w organizacji i planowaniu pracy, zdolność do wielozadaniowego działania,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,

  • pracowitość i zaangażowanie, skrupulatność, komunikatywność, rzetelność

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Karta Multisport,

  • szkolenia i kursy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą