Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Biura Zarządu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2018-09-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DLACZEGO MY?

    Polski Holding Inwestycyjny S.A. to rozpoznawalna marka z siecią Oddziałów Regionalnych w największych miastach Polski. Klienci postrzegają zespół naszych Dyrektorów, Managerów oraz Doradców jako profesjonalistów, gwarantujących najwyższy standard obsługi. Docieramy do wielu Klientów o różnych potrzebach inwestycyjnych i finansowych, a oferowane przez nas produkty są dopasowywane indywidualnie do oczekiwań Klientów.

    Polski Holding Inwestycyjny S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie i koordynacja bieżących spraw administracyjnych,
    • przygotowywanie danych, zestawień i statystyk,
    • wsparcie Zarządu w przygotowaniu prezentacji, szkoleń, działań marketingowych, spotkań zewnętrznych i cyklicznych spotkań podsumowujących realizacje zadań,
    • dbałość o sprawny i terminowy obieg dokumentów,
    • koordynowanie kalendarza spotkań Zarządu (w tym również telefoniczne potwierdzanie umówionych spotkań),
    • przygotowywanie i obsługa spotkań biznesowych,
    • koordynacja terminów wynikających z umów,
    • kontakty z administratorami sieci komputerowej, telefonicznej, internetowej, itp. zapewniające sprawne funkcjonowanie oddziału,
    • prowadzenie dodatkowych projektów na zlecenie Zarządu,
    • profesjonalna obsługa Klienta.

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
    • doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Outlook, Word, Excel, Power Point),
    • wykształcenie wyższe,
    • wysoka kultura osobista,
    • umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań i projektów,
    • skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o detale,
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów,
    • zaangażowanie i samodzielność,
    • mile widziane doświadczenie w branży finansowej,
    • dyspozycyjność poniedziałek – piątek, w godzinach 9-17.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z kapitałem polskim,
    • bardzo dobre warunki pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
    • pakiet socjalny,
    • karta MultiSport, pakiet usług medycznych.

    wejdź na naszą stronę www.phisa.pl, dowiedz się więcej
     i dołącz do naszego Zespołu jako

    Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Polski Holding Inwestycyjny S. A. danych osobowych w celach rekrutacji.

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.