Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka biura zarządu

Exacto Agencja Public RelationsO firmie

Exacto Agencja Public Relations

Lucjana Siemieńskiego 20

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wewnętrznych systemów informatycznych firmy, w tym intranetu,

  • planowanie i realizacja zakupów,

  • planowanie zadań, kontrola obiegu i archiwizacja dokumentów,

  • obsługa systemu księgowego WF-Mag oraz kontakt z biurem rachunkowym,

  • współprowadzenie dokumentacji firmowej, pracowniczej,

  • obsługa poczty firmowej oraz urządzeń biurowych,

  • prowadzenie ewidencji firmowych oraz kalendarza spotkań zarządu, rozliczanie wyjazdów delegacyjnych,

  • realizacja projektów, w tym w szczególności projektów konferencyjnych (i/lub szkoleniowych): obsługa wydarzeń konferencyjnych, utrzymanie kontaktu z jego uczestnikami, prawidłowe rozliczanie projektów konferencyjnych, przygotowanie ofert współpracy (partnerzy, sponsorzy), realizacja działań logistycznych, kontakt z podwykonawcami, sprawozdawczość i raportowanie osiągniętych wskaźników,

  • realizacja projektów marketingowych i PR, w tym w szczególności działania promocyjne, rozliczanie projektów, przygotowywanie zestawień i analiz, kalkulacji i wycen, interpretacja danych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów (studia zaoczne),

  • biegła znajomość programów z pakietu Microsoft Office oraz internetu,

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność i terminowość w realizacji zadań,

  • zdolności analityczne oraz opracowywania dokumentów tekstowych na podstawie zgromadzonych informacji,

  • umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych,

  • umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • prawo jazdy kat. B.

Exacto Sp. z o.o. jest agencją komunikacji marketingowej, zbudowaną na mocnych fundamentach. Wiedza jaką posiadamy, a także doświadczenie naszych ekspertów sprawiają, iż jesteśmy gotowi sprostać wielu powierzonym zadaniom. Wykonujemy profesjonalne badania marketingowe, społeczne i wizerunkowe. Opracowujemy kwestionariusze, raporty, wdrażamy wnioski. Realizujemy badania CATI, CAWI, PAPI. Prowadzimy analizy internetu i kompleksowy monitoring mediów.

Prowadzimy relacje z mediami, uznawane przez naszych klientów za skuteczne. Opracowujemy plany antykryzysowe, planujemy kampanie wewnętrzne.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy wysyłać na adres:

[email protected]

W tytule prosimy wpisać „Asystentka biura zarządu”

Exacto sp. z o.o.

ul. Siemieńskiego 20, lok. 38

35-234 Rzeszów

tel. 17 785 19 23

www.exacto.pl

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę biura zarządu firmy, prowadzenie dokumentacji w tym szkoleniowej oraz pracowniczej, sporządzanie analiz i zestawień, planowanie i realizację zamówień.

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na te aplikacje, które będą spełniać wymagania stanowiska. Wysłanie dokumentów aplikacyjnych jest równoznaczne z zapoznaniem się z treścią Klauzuli informacyjnej dla kandydatów obowiązującej w Exacto Sp. z o.o.