Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Biura Zarządu - Sekretariat

Sanito Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 476
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Sanito Sp. z o.o.

Puławska 476

Warszawa

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży odnawialnych źródeł energii koncentrująca się na projektowaniu i wykonawstwie instalacji grzewczo-chłodzących opartych na pompach ciepła i kolektorach słonecznych, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie faktur oraz dokumentów do systemu obiegu dokumentów
  • wysyłka faktur i organizacja archiwum dokumentów służbowych
  • prowadzenie korespondencji służbowej – odbiór, wysyłka, prowadzenie ewidencji, wysyłki kurierskie
  • organizacja wyjazdów służbowych
  • organizacja i obsługa spotkań w siedzibie firmy
  • zarządzanie systemem obiegu dokumentów w firmie
  • realizowanie prac wynikających z bieżących potrzeb biura oraz czynności zleconych przez Zarząd oraz kadrę kierowniczą
  • prowadzenie list obecności
  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze, monitorowanie zapasów

czekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku biurowym (warunek niezbędny)
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość programów z pakietu Microsoft Office
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora odnawialnych źródeł energii
  • adekwatny poziom wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne